depilacja laserowa Fabryka Piękna Bydgoszcz

Depilacja laserowa w Bydgoszczy

Depilacja laserowa LightSheer Duet

Najskuteczniejsza i bezbolesna metoda pozbycia się niechcianego owłosienia raz na zawsze. Mamy 7-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów, co przekłada się na setki zadowolonych klientów!

Korzystamy tylko ze skutecznych rozwiązań, dlatego proponujemy naszym klientom depilację laserową LightSheer Duet, która jest jedyną bezbolesną i skuteczną metodą pozbywania się zbędnych włosów raz na zawsze. Metoda jest przełomowa w dziedzinie trwałej depilacji laserowej dzięki firmie Lumenis z systemem LightSheer Duet. Laser diodowy do trwałej depilacji został wzbogacony o technologię zasysania i okienko zabiegowe, co znacznie skraca czas trwania zabiegu i powoduje, że jest on całkowicie bezbolesny.

Efektem depilacji laserowej wybranego fragmentu ciała po wykonaniu wszystkich niezbędnych zabiegów jest całkowite usunięcie niepotrzebnego owłosienia i idealnie gładka skóra jak jedwab. 

To zależy od rodzaju skóry oraz danej partii ciała. Najczęściej są jest to od 3 do 4 zabiegów. Najlepiej, jeśli skontaktujesz się z nami w celu indywidualnej konsultacji – zobaczymy jaki jest stan Twojej skóry i czy są przeciwskazania do wykonania takiego zabiegu. 

Oczywiście, że tak. Laser diodowy firmy Lumenis ma certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Food & Drug Administration), co daje pewność depilacji bez powikłań, w dodatku przy zasysaniu skóry nie pojawią się żadne przebarwienia ani popękane naczynka krwionośne. Koniec z wrastającymi włoskami i stanami zapalnymi – pełen komfort i wygoda!

Zabieg trwa ok. 20-45 minut, to aż czterokrotnie mniej niż w przypadku innych opracowanych metod depilacji laserowej.

Laser emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie „uśpienia”, która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtórzone minimum 3-4 razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 30-50 % włosów. Niewielki odsetek odrastających włosków to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne. Ze względu na przeprowadzane wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pęsetą itp, może zaistnieć konieczność przeprowadzenia czwartego i piątego zabiegu dla uzyskania lepszych wyników.

Masz więcej pytania lub wątpliwości dotyczące depilacji laserowej? 
Skontaktuj się:  570 955 774