depilacja laserowa bydgoszcz
nogi po depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Bydgoszczy - LightSheer Duet​

Chcesz cieszyć się z pięknej i gładkiej skóry na nogach? A może nie lubisz tracić czasu pod prysznicem na domową depilację? Maszynki, żele do golenia, podrażniona skóra, pośpiech… Czas powiedzieć: dość! Teraz możesz pozbyć się owłosienia raz na zawsze, w sposób bezpieczny i skuteczny. Właśnie dlatego korzystamy z metody LightSheer Duet, która jest najskuteczniejsza i bezbolesna.

Postaw na profesjonalizm i wykonaj depilację laserową w Fabryce Piękna!

Nazywam się Ewa Megger i mam 7-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów depilacji laserowej, co przekłada się na setki zadowolonych klientów!

Moimi klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wykonuję depilację laserową wielu partii ciała, w tym pach, wąsika, ud czy bikini. Zapewniam pełną intymność, dyskrecję oraz przyjemną atmosferę.

depilacja laserowa Ewa Megger


Masz pytania lub wątpliwości?

Jestem po to, aby zapewnić Ci pełen komfort podczas wykonywania zabiegu depilacji laserowej oraz przekazać jak najwięcej informacji na temat efektów oraz działania LightSheer Duet. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się ze mną. Spotkamy się, porozmawiamy, a nawet bezpłatnie zrobimy próbę skórną, aby zobaczyć, jak zareaguje na depilację laserową.  

depilacja laserowa Bydgoszcz gabinet


Najczęściej zadawane pytania

Korzystamy tylko ze skutecznych rozwiązań, dlatego proponujemy naszym klientom depilację laserową LightSheer Duet, która jest jedyną bezbolesną i skuteczną metodą pozbywania się zbędnych włosów raz na zawsze. Metoda jest przełomowa w dziedzinie trwałej depilacji laserowej dzięki firmie Lumenis z systemem LightSheer Duet. Laser diodowy do trwałej depilacji został wzbogacony o technologię zasysania i okienko zabiegowe, co znacznie skraca czas trwania zabiegu i powoduje, że jest on całkowicie bezbolesny.

Efektem depilacji laserowej wybranego fragmentu ciała po wykonaniu wszystkich niezbędnych zabiegów jest całkowite usunięcie niepotrzebnego owłosienia i idealnie gładka skóra jak jedwab. 

To zależy od rodzaju skóry oraz danej partii ciała. Najczęściej są jest to od 3 do 4 zabiegów. Najlepiej, jeśli skontaktujesz się z nami w celu indywidualnej konsultacji – zobaczymy jaki jest stan Twojej skóry i czy są przeciwskazania do wykonania takiego zabiegu. 

Oczywiście, że tak. Laser diodowy firmy Lumenis ma certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Food & Drug Administration), co daje pewność depilacji bez powikłań, w dodatku przy zasysaniu skóry nie pojawią się żadne przebarwienia ani popękane naczynka krwionośne. Koniec z wrastającymi włoskami i stanami zapalnymi – pełen komfort i wygoda!

Zabieg trwa ok. 20-45 minut, to aż czterokrotnie mniej niż w przypadku innych opracowanych metod depilacji laserowej.

Laser emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie „uśpienia”, która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtórzone minimum 3-4 razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 30-50 % włosów. Niewielki odsetek odrastających włosków to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne. Ze względu na przeprowadzane wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pęsetą itp, może zaistnieć konieczność przeprowadzenia czwartego i piątego zabiegu dla uzyskania lepszych wyników.

depilacja laserowa Fabryka Piękna Bydgoszcz