naturalny makijaż permanentny brwi metodą piórkową Taffy

Poznaj naturalny makijaż permanentny brwi piórkową metodą TAFFY

Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie makijażu permanentnego brwi i kresek – zapoznaj się z najnowszą piórkową metodą manualnej pigmentacji brwi Taffy, która sprawi, że spojrzenie stanie się jeszcze głębsze i atrakcyjniejsze. Realistyczny wygląd brwi to zasługa uzupełnienia pojedynczymi włoskami. Dowiedz się więcej o tej metodzie.

Czym jest microblanding?

Microblanding – bo tak nazywa się najnowsza metoda naturalnego makijażu permanentnego brwi i kresek – to manualna pigmentacja brwi, która w efekcie potrafi idealnie odwzorować naturalny włos i tym właśnie wyróżnia się spośród konkurencji. Autorska metoda stała się wiodącym trendem pigmentacji brwi w całej Europie.

Zalety metody piórkowej Taffy

Teraz brwi mogą wyglądać jeszcze piękniej i bardziej realnie. Metoda naturalnego makijażu permanentnego brwi i kresek, czyli manualna pigmentacja brwi pozwala uzyskać efekt cieniowania (ombre) dzięki uzupełnieniu pojedynczymi włoskami. Każdy z nich może mieć cieńszą lub grubszą konstrukcję, dlatego czasem trudno jest odróżnić, czy brwi są prawdziwe czy wykonane metodą piórkową Taffy. W taki sposób z łatwością każda kobieta może pozwolić sobie na całkowitą rekonstrukcję brwi.

Metoda piórkowa pozwala nie tylko na rekonstrukcję brwi, ale także kresek wokół oka. Łagodnie pigmentują nawet płytko unaczynione powieki i stanowią skuteczną korektę kształtu łuku brwiowego. W dodatku pojawia się efekt zagęszczenia brwi, co wpływa na głębokie i wyraźne spojrzenie.

Czy metoda piórkowa Taffy jest bolesna?

Podczas naturalnego makijażu permanentnego brwi metodą piórkową Taffy ograniczamy ból i opuchliznę. Miejsce, w którym przeprowadzono zabieg, szybko się goi. Warto zaufać tylko sprawdzonym salonom piękności, w którym warunki są w pełni sterylne i bezpieczne, dlatego zapraszamy na wykonanie naturalnego makijażu permanentnego metodą piórkową Taffy w Fabryce Piękna w Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *