O nas

O Fabryce Piękna słów kilka

Planujesz makijaż permanentny i chcesz, żeby był on wykonany precyzyjnie i bezpiecznie? Chcesz się dowiedzieć jak wygląda zabieg depilacji laserowej i jaka jest jej skuteczność? A może masz ochotę na małą metamorfozę włosów? Dobrze, że tu jesteś.

Fabryka Piękna to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Twoje samopoczucie oraz całe ciało. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonanie bezbolesnych i skutecznych zabiegów depilacji laserowej. Cały czas się rozwijamy, dlatego zaczęliśmy współpracę z profesjonalistami w dziedzinie kosmetologii, fryzjerstwa, masażu oraz makijażu permanentnego. Wszystko po to, aby móc zaproponować Tobie tylko sprawdzone rozwiązania, które same stosujemy na co dzień. I to na własnej skórze.

Łączymy wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie i mnóstwo pozytywnej energii w swojej pracy, która jest – zupełnie szczerze – ogromną przyjemnością. Jesteśmy wdzięczne za każde pozytywne słowo, z którymi klienci chętnie się dzielą.

Opinie o Fabryce Piękna

Zdecydowanie polecam. Miejsce dopieszczone w każdym aspekcie i taka też wyszłam po wizycie u nich. Mój zdecydowany faworyt jeśli chodzi o zabiegi na ciało to "Pogromca kompleksów" :)
Agata
Jestem bardzo szczęśliwa że udałam się do tego salonu. Obsługa rewelacyjna, Pani która wykonywała usługę przemiła i wyluzowana. Propozycja kawki na wejściu nie do odrzucenia :) Fajny klimat spokojna muzyka w tle i fotel w którym dosłownie się usypia a zwłaszcza jeśli ktoś z tak wielką delikatnością wykonuje zabieg jestem zauroczona tym miejscem oraz Panią która robiła mi brwi. Polecam
Natalia
Mmmmm, kolejna wizyta i kolejna przyjemność - zabieg pielęgnacyjny na oczy okazał się 10 razy przyjemniejszy niż się spodziewałam, mmmm :)
Ewa